Golfové Systémy

M.Cup ponúka kompletnú škálu systémov pre golf. Umelé trávniky pre golf, povrchy pre putting green, forgreen a fairway, umelú trávu na odpaľovanie na driving range (tee grass), odpaľovacie podložky (driving mats), patovacie trávniky do záhrady alebo na terasu, systémy pre golfový trenažér/ golfový simulátor, realizáciu zábavných golfových ihrísk, adventure golf, mini golf and komerčný indoor golf.

Umelé trávniky pre golf

M.Cup spolu s prestížnymi golfovými profesionálmi zo Škandinávie a Holandska ponúka inovatívne inštalácie syntetických produktov pre golf.

Golfové ihrisko, ktoré nevyžaduje vodu, slnko, hnojivá a kosenie je prevádzkou budúcnosti. Toto je riešenie ako ušetriť náklady prevádzky golfového ihriska. Výsledkom je stále zelené a menej náročné ihrisko na údržbu. Umelý trávnik je možné položiť do akýchkoľvek podmienok, či už do exteriéru alebo interiéru ako indoor golf. Tieto trávniky sú unikátne a špeciálne vyvinuté pre golfový šport.

Ponúkame golfové greeny, či už na inhrisko, alebo ako tréningový green, indoor golfové systémy, zimné odpaliská, tréningové plochy pre krátku hru, golfové príslušenstvo k tréningu, dizajn a inštaláciu, adventure golf a riešenia pre mini golf.

V dnešnej dobe golfové projekty mini golfu v zábavných parkoch alebo na výletných lodiach zaostávajú za populárnymi rýchlo sa vyvíjajúcimi systémami pre profesionálne golfové ihriská a golfové tréningové centrá. Tie využívajú umelé trávniky nielen na krátku hru do golfových akadémií, ale aj na 18 jamkové golfové ihriská ako úžasnú alternatívu.

Káždý golfový klub hľadá spôsoby ako vrátiť svoje investície čo najskor – Aké sú výhody systémov umelých trávnikov pre golf a čo môže byť extra prínosom?

Menej Údržby:

  • Menej zamestnancov
  • Nižšie mzdy
  • Menej mechanizmov
  • Menej chemikálií a hnojív

Dlhšia Sezóna:

  • Zvýšený predaj vstupov-green fees
  • Zvýšený predaj jedla a nápojov

Golf pre privatnych užívateľov

Ponúkame širokú škálu produktov pre golfových fanatikov do záhrady alebo na terasu. Pre klientov do indoor golfových centier ponúkame komplexné riešenia tréningových systémov pre golf.

Umelé trávniky pre putting greeny sú najlepším tréningom pre každého golfistu. Zlepšite si hru a nemusíte opustiť ani Váš vlastný dom.

 

Golfové ihriská a odpaliská

Ponúkame profesionálne povrchy pre golfové kluby a snažíme sa zabezpečiť golfové areály na najvyššej úrovni. Všetko má svoje výhody: krátke golfové ihriská sú vhodné pre nových hráčov, mini golf ušetrí plochu a umelé putting greeny zabezpečia tréning po celý rok.

Zimné odpaliská, umelé podložky na odpalovanie a greeny s umelým trávnikom Vám umožnia prevádzku areálu po celý rok nezávisle od počasia. Špeciálnou výhodou sú vysoko odolné umelé trávniky na odpaliskách alebo umelé podložky. Nemusíte ich udržiavať tak ako prírodnú trávu a ich inštalácia je veľmi jednoduchá.

Adventure Golf

Adventure Golf sa stáva veľmi populárnym v nových športových areáloch pre deti, ale aj dospelých. Predstavuje napodobneninu zmenšeného golfového ihriska a je ideálny pre tréning krátkej hry a patovania.

 

Mini Golf

Mini golf, Miniaturgolf, Hobby golf, Adventure golf, Crazy golf, Záhradný golf, alebo aj PIT – PAT golf je hra pre celú rodinu. Vhodné naprojektovanie mini golfového ihriska je veľmi dôležité a môže ušetriť náklady na údržbu a taktiež predĺžiť sezónu. Netreba zabúdať, že mini golf je hra pre každého a preto by mala byť prístupná aj pre najmenšých hráčov.

 

Golfový Simulátor/Trenažér

Golfový simulátor Vám umožní hrať golf v interiéry a za akéhokoľvek počasia trénovať hru prispôsobenú podmienkam aké si nastavíte. Môžete si vybrať ihrisko na akom chcete hrať a nasimulovať si parametre tak, aby ste sa pripravili na všetky podmienky a zlepšili si svoju hru aj počas zimných mesiacov.