Ostatné povrchy

Vnútorné polyuretánové liate podlahy

Do interiérov realizujeme produkt firmy SPORT TECHNOLOGY International (Nemecko). DynaPoint je jedinečný polyuretánový systém vytvorený pre vnútorné použitie vzhľadom na jeho bezpórovosť. Špeciálne namiešávané produkty vytvárajú vysoko výkonný a zároveň bezšvový povrch vhodný na použitie vo všetkých telocvičniach.

 

Palubovky

Popri drevených podlahách realizovaných pre squashové systémy ASB realizujeme aj drevené podlahy do akýchkoľvek priestorov (viacúčelové telocvične, aerobiková sála, tanečný parket…). Dôležitým aspektom je pružnosť podlahy, ktorú zabezpečuje kvalitný drevený rošt.

 

Dekoračné trávniky

V produkčnej rade DOMO SPORTS & LEISURE GRASS sa nachádzajú aj trávniky pre dekoračné použitie. Sú vhodné najmä ako povrch v okolí bazénov alebo na terasách. Zaujímavým produktom sú takisto trávniky ktoré sa používajú ako náhrada za prírodnú trávu v záhradách. Môžu byť jednak plnené pieskom alebo bez výplne. Vzhľadom dokonale pripomínajú prírodnú trávu. Vo vývoji je dokonca aj umelý trávnik, ktorý by pripomínal prírodnú trávu aj vôňou!

 

Pružné podložky

Vo sfére umelých trávnikov pre futbalové ihriská sa na zabezpečenie dokonalých vlastností pre hru čoraz viacej používa pružná podložka. Ide o vrstvu v hrúbke od 10 – 50 mm, ktorá je tvorená zmesou kamennej drte a gumového granulátu a zlepená polyuretánovým lepidlom. Na realizáciu podložky je potrebný finišer od firmy SMG, ktorý je vo vlastníctve našej firmy.

Prekrytie povrchov / Ochranné panely na eventy a koncerty

Špeciálne panely vhodné na ochranu a prekrytie športových povrchov pri organizácií eventov, koncertov, svadieb a všetkých spoločenských podujatí.
Vyrobené z odolného polypropylénu, balené v modulových kusoch.

Využitie:
– štadióny
– tenisové kurty
– futbalové ihriská
– športové areály
– hokejové ľadové plochy
– atletické štadióny

Realizované projekty